Nádherná proměna skoro 30 let neudržované chatky.

Když máte zlaté ručičky, tak lze i z takové zchátralé chatky vytvořit něco úžasného. Tato stará chatka je příkladem pro všechny. Její majitelka ji dokázala změnit k nepoznání. Když uvidíte, co z této staré dřevěné budovy zůstalo, nebudete věřit vlastním očím. Lákavá myšlenka rekonstrukce vrtala dědičce tohoto 30-letého malého domku v hlavě velmi dlouho. Náročná výzva si však vyžadovala spoustu času a tvrdé práce.

Před spadnutím

Byla to pořádná fuška. Domek, který ještě nedávno vypadal, že by chtěl už už spadnout, byl postaven v 70. letech ve městě Boise v americkém Idahu. Současná majitelka ho zdědila po babičce, ale když ho uviděla, bylo jí do pláče. Přesto se rozhodla, že začne doslova od podlahy a ze starého domu si vytvoří vlastní útočiště. Když stará paní zemřela, domek zůstal dlouho prázdný. Nikdo se o něj nestaral, a tak budova chátrala a technické nedostatky se ze dne na den znásobovala.

Takto stál dům celých 30 let. Starší paní si ho velmi neužila, protože krátce po jeho dostavbě zemřela. Až několik desítek let po její smrti se její vnučka odhodlala vrátit mu zašlou slávu a obnovit staré vzpomínky. Podívejte se na celou proměnu níže do naší fotogalerie.

 

loading…


Komentářů

komentáře