Jak sjednat pojištění odpovědnosti?

Člověk nežije na pustém ostrově, ale ve společnosti lidí, se kterými se musí denně potkávat, je s nimi v běžné interakci a musí najít způsob, jak s nimi vycházet. I kdybyste byli ti největší lidumilové a měli nervy ze železa, člověku se občas přihodí nemilá okolnost, nešťastná náhoda nebo nehoda, která udělá škodu na majetku a její náprava stojí peníze.

Nikdo si to nepřeje, a přesto se to stává. Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Abyste se těmto nepříjemným stavům vyhnuli, je třeba míti pojistku „pro strýčka příhodu“, respektive pojištění odpovědnosti, které kryje majetkovou škodu, již způsobíte třetí osobě.

Proč ERGO?

Takovou pojistku lze uzavřít on-line a být tak chránění od první minuty od podpisu. Stačí si vybrat ERGO pojišťovnu, zvolit parametry výše odškodnění a kontaktovat centrum pro zákazníky. Bez zbytečné byrokracie vyřídíte veškeré papíry a můžete se těšit na výhody, které vám pojišťovna nabídne. Jedná se ochranu celé rodiny v jedné ceně, nulovou spoluúčast na škodě a platnost pojištění po celém světě.

Co zaplatí pojišťovna?

Velmi dobrou ochranou za neúmyslnou škodu je pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli. Využívá se ve všech typech provozů, které vás jen mohou napadnout. Ať už pracujete v kanceláři, v továrně nebo na stavbě, budete chráněni před dopadem škody, kterou jste nechtěně způsobili, na vaše bedra. Zaplatí ji za vás pojišťovna.

Pomoc pro řidiče

Pojistku lze uzavřít individuálně nebo hromadně a doporučuje se připojistit i speciální tarif pro Řidiče, či tarif Řidič PLUS pro zaměstnance, kteří mají služební auto i k osobnímu použití. Člověk nikdy neví, co ho na silnicích čeká a nemine, a je tak velmi žádané mít u sebe anděla strážného.

Pojištění odpovědnosti se sjednává ve čtyřech hodnotových variantách a lze je objednat samostatně, nebo jako výhodné připojištění k následujícím produktům: pojištění majetku a odpovědnosti Bezpečný domov, zdravotní pojištění cizinců Welcome a pojištění odpovědnosti pilota.

Komentářů

komentáře